| andreea_9164 a întrebat:

Daca un baiat imi zambeste cand ne salutam, e dezghetat cu mine. adica vorbeste multhee hee, Si cand am iesit afara numai cu el se uita la mine insistent. Credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Este un semn bun astahappy procedeaza si tu la fel cu el, poate va iesi cevasmug

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Da.stiu din proprie experienta... mi s-a intamplat asta si apoi mi-am dat seama ca ii place de mine sh mie imi place baiatul.si am fost impreuna ceva timp ...acum ne-am desp dintr-o prostie, dar sper sa ne impacam:X asa ca daca si tie iti place de el spune-i sau bate-i apropo-uri in legatura cu asta. eu asa am facut.bateam ff multe apropouri si am iesit intr-o seara numai cu el si am ramas cu elhee hee

| CHINEZU097 a răspuns:

Da te place categoric din propia exp

| ody a răspuns:

Dap

| Andree a răspuns:

Da. te place.eu asa zic. mi s`a intamplat asa si mie. dar daca si tu il placi intreaba`l daca simte ceva pentru tine.si atunci ii spui si tu ce simti pentru el.big grin