| monomaniac a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata desi sunt baiat...Acum 2 zil mergeam strada la cumparaturi cu maica-mea cand deodata apare o tipa cu cainele ei, eu o vad si parca nu stiu aveam o senzatie asa ciudata de fluturi in stomac. Oricum cred ca nu mai am sanse sa ne intalnim vreodata, ea este dintr-un oras mai mare eu fiind doar in vizita.De atunci tot stau sa ma intreb ce a fost asta? Ma cam pune pe ganduri sa fi fost atractie sau ceva copilaresc?

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă ești minor, doar ai simțit că devii bărbat! Dacă ești major, într-adevăr ai simțit ceva. Problema este că nu te mai gândi la acea "tipă"! După cum folosești cuvântul "tipă" și spui că ți-a sărit în ochi, nu cred că s-ar uita la tine, chiar dacă ai revedea acea "tipă cu câine"! Revino pe pământ, nu mai visa și caută o "fată", nu o "tipă" care te-ar usca de bani!

| Emilian65 a răspuns:

Au fost niste aiureli de moment in capul tau. Linisteste-te si vezi-ti de problemele zilnice pe care le ai la scoala.

| Almateeazender a răspuns:

Niciodată să nu spui niciodată.
Tot ce vrei să şi îndeplineşti.

| monomaniac explică (pentru Almateeazender):

Am 21 de ani nu stiu de ce lumea spune de mine chestii legate de scoala

| monomaniac explică:

Am 21 de ani