| Tiger7777 a întrebat:

E destul de ciudat la liceu... colegi noi... In fiecare zi am o senzatie foarte ciudata despre ce se va intampla a doua zi, adica nu stiu cum sa explic dar e ciudat, cu multe emotii si parca ai "fluturi in stomac". Ce am?

2 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

La orice varsta vei avea emotii si in orice domeniu, pentru ca intalnesti oameni noi si trebuie sa te faci placut.Nu trebuie sa disperi, nu-i un capat de tara si cu totii trecem prin asta. Odata cu inaintarea in varsta te vei maturiza si vei trata lucrurile altfel si nu ti se va parea ceva iesit din comun. Emotii toti avem.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Așa a fost și la mine.Pana să mă acomodez a trebuit să treacă un semestru ba chiar tot anul.E ciudat fiindcă e greu sa fii într-o clădire nouă, oameni noi etc.In primul rand, o sa vezi cat de curând diferențele de gimnaziu caci te maturizează mult liceul.Asta e viata trece timpul rapid și nici nu o sa îți dai seama.