| Adrianiancu10a1 a întrebat:

Am și eu o întrebare... Aseară am făcut sex neprotejat cu iubita mea, nu mi-am dat drumul in ea, apoi m-am șters și mi-am pus prezervativul pentru a continua actul sexual dar după 2 minute am observat ca prezervativul s-a rupt dar nu in vârf, puțin mai jos de vârf pe partea strângă. Credeți ca poate sa rămână însărcinată? Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, intotdeauna exisat sanse sa ramana insarcinata, cand facis ex neprotejat.
Totusi, vin si intreb, de ce va jucati cu prezervativul ba pus, ba nepus?
Nu musca, nu doare, nu va mananca, dar riscul sa ramana gravida este mult prea mare, pentru o joaca atat de inconstienta.
Inca ceva: cumpara prezervative mult mai mici pentru ca, unicul motiv pentru care se rupe, este ca-i mult prea mare pentru cuculetul tau!
Prezervativele se cumpara dupa grosimea penisului, ca la lungime vin standard de 20-22 cm. Masoara-ti pensiul cu un metru de croitorie si cumpara-ti masuri mici 47 sau 49mm.
Prezervativul trebuie pus foarte strans pe penis, fara sa faca cute sau pliuri si fara sa se miste. Sa intre greu si sa ramana perfect lipit de penis, ca a doua piele a lui.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramana gravida.

| Frank51 a răspuns:

Sansele sa ramana insarcinata existau deja cand ai avut primul contact sexual neprotejat, nu inteleg de ce ati mai folosit prezervativul. Uneori ma rog sa fie troll, deja este prea mult.

| ywar a răspuns:

Ai dat tare in ea, ca la mondiale. Asa dau si eu in femei cand o iau pe ulei. Frate asta e! o sa fiis i tu putin responsabil! De fapt mai mult.
Uite asa mai moare cate o bucatica de speranta ca vine din spate o generatie mai buna si poate mai responsabila.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Da, exista sanse ca ea sa fi ramas insarcinata....Mare atentie data viitoarewinking

| Ys_Den_1998 a răspuns:

Pai se rupe daca dai ca surdu in clopot. probabil esti disperat sexual daca spui ca dupa 2 minute s-a rupt.