| justme_2191 a întrebat:

Buna am o intrebare eu am un prieten de 8 ani ne stim din cls intai pana intr-a opta iar acum sun intr-a opta si suntem inca colegi il iubesc enorm ne intelegem foarte mult si de fiecare data ne ajutam tot tipul moral ne eram aproape si simteam ca si el ma iubea la fel de mult dar simteam si o atractie fizica ciudata simteam un fior intens asa extraordinar desi sentimentele erau doar de prietenie pura insa intr-o seara la ziua unei colege mi-a adus flori era si ziua mea atunci si in ultimile zile am obs ca se uita ciudat la mine in sensu bun si la ziua colegei mele mi-o spus ca ma iubeste si il cred pentru ca pentru singura data era foarte foarte serios si ma privea in ochi si dupa doua zile am acceptat la inceput si el si eu neam simtit ciudat iar apoi totu era la fel deparca nimic nu s-a intamplat dar o inceput sale zica la oameni adica numa la un coleg de al nostru si un prieten de al lui dar cred ca toate astea au fost o prostie inca sutem mici si na cinestie poate peste ani se v-a putea intampla asta daca vom mai fi prieteni el nu stie inca ce v-am spus adica ce simt...

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa treceti peste chestiile astea.de-acuma sunteti adolescenti ar trebui sa va mai coaceti la minte si sa nu va mai certati din orice.subliniez,ar trebui! laughing