| dianaandreea04 a întrebat:

Am o intrebare.Eu si iubitul meu, in ultima vreme ne-am certat cam des.As vrea sa-i spun ceva, nu stiu, un lucru prin care sa ma ierte si sa fim iar la fel ca inainte :*

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Slabe sanse baietilor nu le plac fetele cialitoare generatoare de certuri

| KMaddieK a răspuns:

Pai in primul rand, daca e din vina ta, incearca sa te schimbi, sa mai lasi de la tine, sa te comporti frumos. Nu trebuie sa ii spui nimic, treci la fapte. O sa te ierte si o sa uite in momentul in care tu te lupti sa va fie bine.