| Marina94 a întrebat:

Buna
Am o intrebare foarte jenanta straight face. M-am atins cu duşul in zona intima. Asta inseamna ca m-am masturbat? Va rog sa nu radeti de mine.Astept raspunsuri.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Angel_8399 a răspuns:

Asta nu inseamna ca te-ai masturbat.Nu ar trebui sa mai faca nimeni dus de acum ca ne masturbam atunci cand ne atingem cu dusulhappy Stai calma ca nu-i nici o problema.Nu te judeca nimeni:*!

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Nu draga doar ai simtit o senzatie placuta acolo doar atat! multa bafta!

| Celalalt a răspuns:

Pai in zona intima nu se da cu apa laughing daca te-ai atins odata nu se considera daca ai continuat da se considera masturbare