| xXGeo98Xx a întrebat:

Buna am o intrebare imi este un pic rusine. Am observat ca un testicul este parca mai rotund(gros nu pre stiu cum sa explic) de cat celalalt dar ca lungime sunt egale se pote sa am ceva sau e un lucru normal?

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Stai linistit totul este normal., n ai motiv de ingrijorare!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate organele omului care sunt duble nu sunt identice. Alta data chiar se explica oamenilor ca daca iti iei un pantof sa nu-l incerci pe stangul ci pe dreptul care este mai mare de obicei. La cei stangaci este invers.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu-ti faci probleme, este normal, asa este la toti barbatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te uiti atent in oglinda, nici ochii nu sunt la fel, unul poate fi putin mai mic decat celalalt. La fel si mainile sa picioarele sau sanii unei fete. Deci, nu iti fa griji pentru ca nimeni nu va rade de tine.

| xXGeo98Xx explică (pentru anonim_4396):

Este ciudat pare mai rotund (gras) dar daca ma uit in oglinda la lungime sunt la fel si nu pare sa fie unu mai mare de cat celalalt sau mai umflat doar ca cel drep e mai rotund(gras)

| NoName0x0 a răspuns:

Este un lucru normal, la fel au si femeile sanii.

| MidnightR a răspuns:

Din ce stiu eu testiculele nu sunt identice