| inasieu123 a întrebat:

Bună am o întrebare: îmi place de un băiat, dar nu prea comunic cu el, uneori (apropo, sunt în alta tara și nu știu perfect limba, dar ma descurc). Suntem în aceas clasa Stam în aceas banca, și îmi tot zâmbește (ii zâmbesc și eu) și se tot baga în seama când fac ceva OARE II PLACE ȘI LUI DE MINE? Dar mai este un băiat care a venit pe 2 săptămâni la mine în cartier (am și fost cu el) dar el nu sta unde stau eu (adică nici nu știu unde sta) și nu știu când mai vine. NU ȘTIU CE SA FAC PE CARE SA ALEG?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Alege-i pe amandoi, stai cu amandoi si poate ca unul va ceda mai repede.

| FrumoasaTa a răspuns:

Este o vorba: Daca iti place de doi, alege-l pe cel de care te-ai indragostit a doua oara, daca l-ai fi iubit cu adevarat pe primul nu te-ai fi indragostit de al 2-lea.

| Ade1996 a răspuns:

Pai cine fuge dupa doi nu prinde niciunul. Alege pe cel care pare mai serios si mai cu mintea coapta. Nu te du dupa golanasi. Colegul tau daca zambeste si se baga in seama, ori vrea sa fie prietenos, ori te place. Singurul mod prin care poti sa afli e ori sa il intrebii, ori sa il saruti, dar mai intai cunoasteti-va mai bine happy.

| inasieu123 explică:

Da da unu nu știu când se van toarce