| Claudiu2895 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine si cand ii zambesc imi zambeste si ea... Dar are prieten si nu stiu daca ar vrea sa fie cu mine. Oare ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Cred ca pana sa tragi concluzii ar trebui sa vezi cat de serioasa e relatia ei cu acel baiat. daca ai vreo sansa... eu zic sa te interesezi, sa ceri parerea si unor prietene deale ei cu privire la actuala relatie a fetei si din asta inca poti afla mulllte. in rest devino subtil amicul ei, unul cu care poate povesti, cu care isi poate petrece timpul, fara ca sa isi dea neaparat seama de intentiile tale, cel putin pe moment. apoi vei vedea daca dupa ce ajungi sa o cunosti o sa o mai placi sau daca si ea la randul ei te va placea.

2 răspunsuri:
| Claudiu2895 explică:

Pai o cunosc destul de bine...O stiu inca de la gradinita, stiu absolut totul despre ea.

| cristinutza1995 a răspuns:

Ar trebui mai intii sa deveniti prieteni sa va cunoasteti mai bine. apoi deja sa-ti icerci norocul. daca o fata ii zimbeste unui baiat asta deja inseamna ceva