| inasieu123 a întrebat:

Am o întrebare: îmi place de un băiat, nu prea comunic cu el, uneori (apropo sunt în alta tara și nu prea știu vb limba da ma descurc) suntem în aceas clasa Stam împreună în banca, și se tot uita la mine și zâmbește(ii zâmbesc și eu) și se tot baga în seama când fac ceva. OARE MA PLACE dar mai este un băiat care a venit într-o. Vacanta de 2 săptămâni la mine în cartier (am și fost cu el) cu el vorbeam, dar el nu sta aici și nu știu când o sa ne mai întâlnim. Problema ii ca nu știu pe care sa aleg?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pe cel pe care-l placi mai mult. Dar cu baiatul care a venit doar pentru doua saptamani este mai greu sa te vezi, sa relationezi. Ar putea sa fie doar o relatie la distanta. Incearca sa fii mai deschisa cu cel cu care stai in banca. Ar putea fi o prietenie frumoasa.

| inasieu123 explică:

Mersi am sa încerc (problema este ca numa el ma intreaba) nu știu să-l întreb (nu vb limba) dar o sa ma descurc