| AbyAlberto15 a întrebat:

Buna, am o întrebare importante pentru fete, cum este când va dezvirginați gen la prima intrare ce simțiți? Și după prima intrare cum simțit când continua! Întreb pentru o prietena

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu s-a jucat si nu s-a largit in vederea penetrarii initiale, s-ar prea putea sa o doara. iar placerea nu prea apare asa repede, mai ales daca nu a facut Petting!
Va simti ca intra penisul in ea, si va fi putin emtionata, dar cel mai importanta e sa NU faca fara prezervativ!
SEXUL NU E CIOCOLATA, SA PLACA INSTANT! TREBUIE CEVA TIMP PANA PLACE CA LUMEA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La propria-mi dezvirginare am trecut prin dureri mari, senzația de arsura si evident muult sange.

| gege12321v a răspuns:

Sa îți zic din experiența mea!

Înainte să facem sex propriu zis, îl și a introdus degetul in vaginul meu, deci nu era "intact" la penetrare! Când a fost să facem sex, eram foarte excitata, a încercat să o bage(scuze pentru explicare) și a început să mă doară extrem de tare, cum a inceput durerea placerea a dispărut în secunda 2! A mai incercat de câteva ori, ușor având grijă că dacă mă durea mult prea tare sa se oprească! Toată chestia pentru mine a durat o oră, timp in care am plâns! De simțit sa simțit ciudat, având în vedere că nu am avut niciodată ceva așa mare in vagin! După 10 minute după ce ma penetrat complet, am inceput un alt act sexual, de data asta eram foarte uda, dar din cauza "frici" pe care am avut-o nu am simțit plăcere, deși nu mai aveam dureri!

| Bogdan_5729 a răspuns:

Pentru o dezvirginare cat mai buna trebuie un preludiu mai lung. Cum a spus si gege te poti juca cu degetele putin in vagin inainte de penetrare pentru a o excita. Eu personal asa am procedat cu una dintre prietene m-am jucat cu clitorisul si am introdus cate un deget in vagin pana s-a facut pasarica fleasca. Iar apoi lucrurile decurg mult mai bine.

| LiviuMarcelaIonesco a răspuns:

Uhm ok...

| Anonima501 a răspuns:

Incearca cu o banana sa te masturbezi si atunci vei vedea sau cu degetele, bagi cat mai adanc si atunci placerea creste
Si eu raspund tot pentru o prietena laughing