| Anna_9600 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala cu fostul meu iubit... iar dupa ce-am facut-o prima data, avea pe chipul lui, un zambet pervers, parca-ar fi fost mandru de fapta sa. De ce era asa mandru?! Ce ii s-a parut asa uluitor? Asa ractioneaza toti baietii? Si m-ai am o intrebare... dragi baieti, ce simtiti cand dezvirginati o fata? Mersi. :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
parerea mea este ca toti baietii se simt mai " smecheri " daca " incep " o fata.au ei o satisfactie pe care noi nu o intelegemhee hee. posibil sa fii fost ferici ca ai avut increde in el si ca ai vrut sa faci acest pas alaturi de el sau dincontra planul lui de'a te " incepe " sa spunem a functionat iar acum nu mai conteaza.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

1) E greu de decodificat exact un zambet pervers, mai ales la faza de dupa dezvirginare! Dece nu ai spus si cati ani ai, cat te-a "curtat" pana te-a convins, ce stiai dinainte?, cum te-ai simtit?, a fost tandru, atent, i-a pasat de tine?! sau egoist grabit, etc. Ca sa ti se poata raspunde mai exact!

Ce simtim a dezvirginare?! O oarecare satisfactie de a fi fost Onorati cu acest privilegiu unic, ceva efort, daca se face dupa 25-30 de ani, adica se rupe mai greu, fiind mai gros himenul!, dar si o stare de bucurie si satisfactie, daca exista sentimente puternice si "vechi". Nu e usor, dupa cum vezi!

Ati facut Petting inainte? cat a insistat sa fie el primul? tu ce stisi de spre asta? ai citit ceva despre asta, ai fost la medic sa te inteesezi, sau te-ai lasat asa, la fie ce-o fi?!

Igiena manuala si locala?! Ati folosit Prezervativ?! Daca nu de ce?, etc.

| superdorex a răspuns:

Atunci cand o faci pentru prima data trebuie sa ramana in inima, e un gest unic pe care ti-l poate face o fata! Dar sunt si idioti care nu apreciaza asta sa stii si se comporta de parca ar fi urcat pe Everest! Ar fi trebuit sa iti spuna ca esti o fata fantastica daca i-ai acordat acest privilegiu unic! Sa te cuprinda de sarutari si imbratisari! Sa te faca sa nu gandesti asa, dar asta e sa speram ca va continua sa fie prietenul tau si acum dupa ce ati facut-o dar sa fii atenta la consecinte, sa te documentezi bine ca odata ce ai inceput sa faci dragoste implica MULTE:
http://relatii.ele.ro/......a9927.html
Multa bafta si ai grija de tine! pa.

| Picasso a răspuns:

laughing) era si el fericit ca "poate sa dezvirginat si el" sau era si el fericit caci a trecut de muult de cand nu a mai vazut pasarica, de obicei e multe euforie pe chipurile noastre si voi sunte`ti cele nedumerite! dappi si era mandru de el!

| AnGeL a răspuns:

laughing)probabil multa placere

| sandra2012 a răspuns:

Poate ca doar asta isi dorea, sa se culce cu tine. Nu stiu ce sa zic, nu am patit niciodata asa. Si nici nu m-am culcat cu astfel de tipi. Am avut ocazia, dar am spus pas

| RedHeart a răspuns:

E si normal sa aiba un zambet pervers si sa fie mandru de fapta lui, nu il vei uita niciodata este primul si primul nu se uita niciodata si nu e vorba ca simtim ceva intr-un fel daca stai sa te gandesti chinul care e pe noi cand dezvirginezi o fata, doar ca pentru unii baieti atunci cand dezvirginezi e ca si cum ai castiga un trofeu, sper sa te fi ajutat raspunsul meu!

| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă ăsta era scopul lui, să te bage în pat (sau cel puţin asta era printre lucrurile principale pe care le aştepta de la relaţia voastră), atunci e foarte probabil să fi fost satisfăcut/mândru de el însuşi.