| Cristiano_4083 a întrebat:

Buna: am o intrebare in special fetelor vreau sa stiu cum doamne sa va facem noi barbati pe plac ca sa ne placeti pe noi?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca voi baieti stiti cum sa v-a comportati o sa v-a placem si noi big grinIn cazul tau :
-vB frumos cu acea fata.Nu ii adresa cuvinte urate.happy
-Fa-i mici cadouri.Asa ea v-a observa ca ii acorzi atentie.
-Invit-o undeva.In cazul in care nu vrea mai incearca.Incercarea moarte nare.winking
-Fi prin preajma ei.Asa v-a observa ca iti pasa de ea.
-Incearca sa fi u insuti.Nu o lua cu cine stie ce replica.Foloseste cuvintele tale.
-Ai grija sa nu iti dispara zambetul de pe buze happyZambeste-i cand o vezi.
-Comporta-te cat mai bine cu eawinking
Succes!big grin

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sa va placem pe voi in locul cui?happy Depinde de fiecare persoana in parte. Mie imi plac barbatii inteligenti, amuzanti, deschisi, calzi, buni la pat, eventual sa stie sa si gateasca (dar nu conditie eliminatorie). Umorul si capacitatea de a comunica sunt de baza. Desigur, poate fata care iti place tie are alte gusturi/nevoi.

| vykkusor a răspuns:

Uneori este destul ca barbatul sa stie sa se comporte si sa vorbeasca frumos, iar mai departe depinde de ambii.Deja impreuna puteti ajunge la un numitor comun.

| Maria_8855 a răspuns:

Pai trebuie sa fiti fideli, sa va distrati, sa apreciati femeia si sa fiti inventivi cand vreti sa faceti o surpriza, nu sunt eu experta dar inteleg dragostea adevarata!

| masly_8217 a răspuns:

Asta depinde foarte mult de ce fel de fata te intereseaza. varianta cea mai fericita pentru tine e sa cauti o fata care sa te iubeasca asa cum esti. deci in principiu trebuie sa fii tu insuti si sa respecti persoana de langa tine, in rest totul vine de la sine. sa fim seriosi, vrei o fata care sa te iubeasca pentru bani? sau pentru cum arati? nu mai bine sa te iubeasca pentru ceea ce esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Tandrete, respect, sinceritate si restul vine de la sine.
Pa, pa.