| MULLER96 a întrebat:

Intrebare fetelor ce modele de cuafuri va plac la baieti barbati?

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ca a lui Mr. T.

| anamariarot a răspuns:

Ceva mai neglijent așa, dar neglijentul acela controlat, nu să fie părul neîngrijit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele fresh cu puţin volum... dar fara fixatic sau mai stiu eu ce
http://www.coaforelegant.ro/ a doua coafura

| fdfddfdfdf a răspuns:

În zilele noastre, femeilor le plac bărbații ce au coafură aproape identică cu a lor laughing Dacă au și sprâncenele pensate, e perfect. Nu încerca să te tunzi după cum vor femeile, tunde-te cum îți stă ție bine și cum îți place ție cel mai mult. E o tâmpenie să te îmbraci sau să schimbi ceva la tine că așa le place femeilor...