| Zayka99 a întrebat:

Buna am o intrebare la care dau funda!
Cum poti cuceri un baiat?big grin

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca baiatului ii place de tine, poti sta cu el. Daca nu-i place de tine, poti sa i-o si sugi ca tot nu il "cuceresti"

6 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Cea mai buna metoda, care mai niciodata nu da gres... e prin naturalete!

Fii asa cum esti tu in prezenta acelui baiat, si nu vei da gres :)

succes,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

| Marian619 a răspuns:

| vicky14u a răspuns:

Prin demnitate, onoare si principii. Este singura "provocare" ce dureaza...

| XxspeedxX a răspuns:

Tu esti fata el baiat date pe langa el o ora si spune-i ca-ti place de el si invita-l la tine in dormitor. Nici un baiat nu respinge o fata. Mult noroc. Funda!