| Dede0002 a întrebat:

Am o intrebare! Ma puteti ajuta?
......CUNOSC un baiat super dragut de care imi place foarte mult!
Ar drebui sa continuu sa-l fac sa se indragosteasca de mine sau nu?big grin

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Daaa! Fa-l cat mai mult timp sa se indragosteasca de tine! Cu cat e mai indragostit de tine cu atat relatia va durawinking!

4 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Daca iti place foarte mult si el iti permite sa faci asta, continua. love struck Lupta pentru el, ca sa nu iti para rau mai tarziu ca l-ai pierdut. love struck

| Bellinda99 a răspuns:

Pai..in primul rand daca tu il iubesti cu adv..eu zic ca ar trebui sa continui..deoarece dragostea cuiva nu se castiga asa usor..si trebuie sa lupti pentru ea. daca baiatul pentru care lupti crezi ca te merita ..atunci eu zic sa lupti in continuare pentru el.winking:*

| AnonimGirll a răspuns:

Daca il placi cu adevarat de ce sa renunti? Lupta pentru el.winking

| TheNameless a răspuns:

Ar trebui sa faci sex cu el si daca te misti bine o sa se indragosteasca de tine daca nu...treci la urmatorul laughing))