| soricelu123chit a întrebat:

Buna TPU...Am o intrebare ca se referea la doi baieti pe care ii plac... unul dintre ei are aceeasi varsta ca mine dar suntem nascuti si in aceeasi zi si ne potrivim dar nu e foarte frumos si nici foarte urat, dar il plac si ma impac foarte bine cu el si facem o echipa foarte buna in toate.Si mai este un baiat cu trei ani mai mare ca mine dar este musculos si foarte frumos si il plac si pe el si cu el ma potrivesc bine numai ca parintii nu prea sunt de acord sa fiu cu cineva mai mare ca mine dar pe cel primul baiat despre care v-am spus il considera foste dragut si il plac foarte mult.Ei doi se cunosc bine si sunt buni prieteni si nu as vrea sa ii ranesc. Daca vi s-a intamplat asta imi puteti spune cum ati reacionat si pe cine ati alege..Va rog cateva raspunsuri si cum as putea sa ii fac sa se indragosteasca de mine dar in acelasi timp fara sa ii jignesc! Am timp doar 6 zile sa aleg unul dintre ei!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Alege-l pe cel care este de o seama cu tine!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Al 3lea.
Daca nu e, mă ofer euhee hee

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa alegi unul.

| soricelu123chit explică (pentru Sofer):

Stiu, dar cum sa imi dau seama cu care ma potrivesc mai bine

| Francezu12345 a răspuns:

Alege pe amândoi