| Bestialalori a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat super dragut sa se indragosteasca de mine.

1 răspuns:
| mihaitza06 a răspuns:

Eu dupa ce am iesit Mister Boboc pe liceu,multe fete incercau sa ma faca sa ma indragostesc de ele si erau dea dreptul penibile laughing)sincer,cu mine e mai greu,dar daca ar fi sa ma indragostesc de o fata,o fac pentru ca imi place ea, nu pentru ca se straduieste sa ma vrajeasca, mie personal imi plac fetele mai dezghetate si mai mature tocmai de asta eu am avut numai iubite mai mari cu 2-3 ani ca mine si de asta imi si plac fetele mai mari,trebuie sa fie desteapta,tupeista ca mine pentru ca eu sunt scorpion :d si bineinteles aspect fizic-placut. Daca vrei iti pot spune cum le fac eu pe fete sa se indragosteasca de mine,asta pe langa faptul ca sunt frumosbig grin,asta este secretul meu dar til voi spune si tie,functioneaza sigur si in cazul fetelor. Il tratezi cu cat mai multa indiferenta,fi mai rece cu el si totodata si calda. Pe mine,cand ma dau la o fata si ea imi intoarce spatele, atunci imi place cel mai tare, atunci ma intarata mai rau!laughing succes