| Pinkas a întrebat:

Am o intrebare mai jenanta. Am 12 ani si am facut s. cu o fata de varsta mea si nu am folosit prezervativ e posibil sa fi ramas insarcinata?
Plssss raspuns sunt ingrijoratsad

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Întrebarea asta mi-a ruinat copilăria.

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Da,poate ramane insarcinata.
Sa mai zic ca voi la 12 ani ar trebui sa aveti alte preocupari si ca matale esti semi-analfabet e inutil...

| BomBonika_9617 a răspuns:

Ce copil handicapatlaughing

| JustMeCata a răspuns:

Oana, nu poate sa o lase mai încet ca sexul e ca și țigările dacă începi nu te mai poți lasă.

| Deniisze a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa ai o prietena si doar atat. Adica sa nu intretii relatii sexuale cu ea... Esti cam mic pentru asa ceva!

| mary_1521 a răspuns:

Cred ca habar nu ai cum te cheama sau sa-ti scrii numele dar sa lasi o handicapata de 12 ani fara minte insacinatarolling on the floor

| MissBeer a răspuns:

Pe prietena ta o cheama georgiana?laughing

| caposul a răspuns:

Bravo pustiu respect eu la 12 ani inca ma jucam cu papusilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...la 12 ani esti km mic pentru sex.dar daca nu ti-ai dat drumulin ea, nu sunt motive d ingrijorare
Sper sa ai noroc si sa nu fie
Si lasa-o mai moale cu sexul acum...ca o sa ai timp toata viata, mai asteapta sa cresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow la 12 ani frate esti super tare daca e asa la 12 ani sa faci sex cam mic dar bravo nu n-ai lasat-o insarcinata nu-ti face griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puți.

| Tinka_2754 a răspuns:

Nu prea cred,,,,,,

| BoGdAnUtZz a răspuns:

Frate daca la 12 ani faci sex...ce dracu faci ma la 20 laughing filme porno

| Pinkas explică:

Ms mult oana