| SamCloverAlex a întrebat:

happyAm facut sex cu prietenul meu,am folosit prezervativ,dar la sfarsit, el a ejaculat in prezervativ si am continuat sa o facem.Mai tarziu am observat la baza penisului,care era inca in prezervativ, sperma...Intrebarea era:este posibil sa fi ramas insarcinata? As dori raspuns de la un specialist in aceste probleme.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| metalhead999 a răspuns:

Nu sunt specialista, dar m-am interesat putin pentru tine. Ca sa ramai insarcinata trebuie o cantitate mare de sperma. Intelegi? Nu ramai insarcinata de la o cantitate mica. Depinde, daca era o cantitae mare si a ajuns in interiorul vaginului, ar putea exista riscul de a ramane insarcinata. Ai grija data viitoare si fa-ti un test de sarcina daca poti. happy

10 răspunsuri:
| expertulginecolog a răspuns:

Poti face un test de sarcina si sa vezi daca ai ramas.

| SamCloverAlex explică (pentru expertulginecolog):

Momentan nu pot achizitiona un test de sarcina, e mai complicat putin.doream sa stiu doar care sunt sansele sa fi ramas, azi am avut si scurgeri maronii, dar mi s-a mai intamplat si acum 2 luni, sa am aceste scurgeri.

| unknownn a răspuns:

Trebuia sa ia alt prezervativ mai!
Asa sa faca data viitoare.

| SamCloverAlex explică (pentru unknownn):

Pai ce alt prezervativ, era durex si marimea potrivita, doar ca noi am continuat sa o facem si dupa ce a ejaculat.

| edytZzza a răspuns:

SamCloverAlex cati ani ai?straight face

| MariaFcsb1 a răspuns (pentru edytZzza):

Buna intrebarelaughing

| SamCloverAlex explică (pentru edytZzza):

Aproape 17 ani am.

| DianaMarina92 a răspuns:

Sansele sunt foarte foarte mici, dar am o intrebare, a ajuns pe tine acea sperma? sau nu a curs deloc fiind oprita de inel?

| SamCloverAlex explică (pentru DianaMarina92):

Da,a ajuns si pe mine, dar nu stiu daca si in interior.

| Băă_Florin_1993 a răspuns:

Poi daca nu s-a rupt nu ramai insarcinata doar sa scurs sperma din varful prezervativului pe el in jos!

Funda!