| lolylolypops a întrebat:

Buna!
Am o intrebare mai mult pentru baieti!
Un baiat care este numit "macho", vrajeste multe fete fara sa ii pese de fapt de ele.
El vorbeste doar de 2 dintre ele de restul chiar nu-l intereseaza.
De una spune tuturor ca o iubeste ca e iubirea vietii lui,ca ar face orice pentru ea, cand apare ea vorbeste cu ea o pipaie face glume proaste cu ea si ii spune ca e iubirea vietii lui.
Cu cea de-a doua nu vorbeste mereu cu ea, atunci cand o vede se inroseste si daca ea vrea sa vorbeasca cu el ii spune ca are putina treaba, ii tremura vocea si respira sacadat. Vorbeste despre ea doar cu cei mai buni si de incredere prieteni ai ei si spune ca ar vrea sa fie cu ea dar nu vrea sa ii fie ei rusine cu el pentru ca ea este opusul lui.
Voi ce credeti? Pe care o iubeste cu adevarat? Va rog sa-mi explicati de ce credeti asta!
Funda!

Răspuns Câştigător
| dracusorvoinic a răspuns:

Baiatul o iubeste pe ce de-a doua..deoarece ii tremura vocea cand vb cu ea...este sigur cel mai vizibil lucru ca o place

| lolylolypops explică (pentru dracusorvoinic):

Da, asa cred si eu dar de ce nu vorbeste cu ea ii spune mereu ca are treaba cand ea vrea sa vorbeasca cu el si atunci ce simte pentru prima? Sa o foloseasca ca pe un paravan, dorind sa o protejeze pe ce-a de-a doua, pentru ca sunt diferiti si i-ar creea probleme?

| dracusorvoinic a răspuns (pentru lolylolypops):

Eu nu cred asta..eu cred ca baiatului ii este rusine sa vorbeasca cu ea de teama sa nu il refuze.happy

| lolylolypops explică (pentru dracusorvoinic):

Asa este, ai mare dreptate, ea e prietena mea cea mai buna si de-asta descriu asa detaliat relatia lor, el a mai intrebat-o pe ea si ea l-a refuzat pentru ca ea credea ca el ii poate face probleme ei...Ai dreptate, sper ca asa sa fie! Multumesc mult!

| lolylolypops explică (pentru dracusorvoinic):

Uite ce e raspunsul tau si un alt raspuns sunt foarte buna, adica m-au ajutat foarte mult daca tu imi poti raspunde mai bine decat celalalt la intrebarea asta iti dau tie funda!
Daca nu o iubeste pe prima adica nu simte nimic pentru ea de ce spune tuturor ca o iubeste? Doar prietenii lui stiu de ce-a de-a doua dar restul cred si sunt aproape siguri ca o iubeste pe prima, eu cred ca e cea de-a doua dar de ce spune tuturor de prima?

| lolylolypops explică (pentru dracusorvoinic):

Nu am primit raspunsurile tale desi imi scrie ca mi-ai raspuns!
Poate poti sa mai trimiti o data ceea ce ai scris!
Multumesc mult pentru ajutor! Prietena mea si eu eram confuze!

| dracusorvoinic a răspuns (pentru lolylolypops):

Pe prima el sigur nu o iubeste o tin doar asa de parava...dar eu bag mana in foc ca el o iubeste pe cea de-a doua...el vb de prima la toti ca sa se dea mare..inima lui si gandurile lui sunt la cea dea doua..asaca cea dea doua ar treui sa fac primul pas.

19 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Cu siguranta ca pe cea de-a doua o iubeste, chiar tu ai spus ca se inroseste si este emotionat in preajma ei, deci este clar... happy

| pisymik a răspuns:

Si eu trec tot prin astastraight faceEl nu iubeste nici una din fete, pentru genul de baieti ca el, toate fetele, sunt doar niste prietene.Le place sa isi bata joc de fete si sa se joace profi cu sentimenetele fragile ale fetelor.Au sute de iubite si nici 1 sentiment pentru vreuna din ele. Sper sa te ajute sa intelegi ce inima de sticla au baietii de genul.

| dracusorvoinic a răspuns (pentru pisymik):

Nui neaparat sa-si bata joc de cea dea doua poate ca el chiar o iubeste numa ii-e frica sa no raneasca, sa nu-i faca nici un rau...happy

| lolylolypops explică (pentru dracusorvoinic):

Ei doi(fata ce-a de-a doua si el)sunt colegii mei din clasa 1 si acum suntem la liceu si el intotdeauna ii ducea flori si era atent cu ea din clasele mici, odata l-a intrebat pe profesorul de tehnologie ce poate face ca s-o cucereasca pe ce-a de-a doua(era in clasa 6), asa cred si eu ca nu vrea s-o raneasca din cate il cunosc eu dar voi baietii....stiti mai bine!

| dracusorvoinic a răspuns (pentru lolylolypops):

Ma bucur ca ti-amfost de ajutor..primesc funda.big grinbig grinbig grin

| unknownn a răspuns:

Cred ca e cam nehotarat baiatu' si de fapt n-o iubeste pe niciuna.

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops explică:

Scuze vorbeste despre ea cu cei mai buni prieteni ai lui, nu ai ei!

| 8imal a răspuns:

Nu conteaza cu cine vorbeste si ce. polii opusi se atrag. in general cautam la pertener ce ne lipseste noua. oamenii sunt creati sa se completeze nu sa se complexeze.de iubit nu pot spune ca iubeste pe vreuna dintre ele. are sentimente! dragostea e aceia in care nu poti trai fara cineva; total in antiteza :doresti sa traiesti linga cineva! cred m-am facut inteles!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Cred ca e evident ca cea de`a doua

| dRaguTzuu a răspuns:

Cand unui baiat ii place de o fata ii este rusine sa vorbesca cu ea, ii tremura vocea si se roseste foarte tare! Sper ca te-am ajutat!