| DeCe232 a întrebat:

Cand un baiat care te-a tot enervat timp de un an incepe sa te pipaie prin locuri "intime" si iti face cu mana te iubeste sau tot vrea sa ma enerveze.Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala se numeste abuz sexual, in caz ca continua cu intentiile perverse call 112.

| DeeaMarry a răspuns:

Eu cred ca e un badaran nesimtit ce habar nu are cum sa se poarte cu o fata!

| maniunika a răspuns:

Pai daca face toate astea timp de un an deacum si nu ia in consideratie ceea ca tie nu-ti place si nu se schimba...mai ales ca a inceput sa faca si toate aste tot fara ca tu sa dai acordul, atunci e evident ca nu simte la tine ceea ce ar trebui!

| SelenaAdina a răspuns:

Nu cred ca pot sa iti zic exact de ce. Eu intodeauna scot gemete atunci cand fac sex.

| crStyle a răspuns:

Conteaza dupa catii ani ai tu thinking daca esti mai mare de 16 ani vrea sa aiba o relatie intima cu tine, sau. (sau) te place si vrea sa fie ceva intre voi doi, incearca sa aflii cat mai multe despre el, daca te mai pipaie, intreaba-l de ce face asa, si daca si tie-ti place de el, zi adevarul si poate te faci cu o relatie. Funda?

| DeCe232 explică (pentru crStyle):

Am 14 ani eu...

Răspuns utilizator avertizat
| DeCe232 explică:

ID lui de mess: mrr_alex@yahoo.com