| Ana_5796 a întrebat:

Daca prietenul meu nu mai vorbeste cu mine si nu vrea sa ma mai vada credeti ca ma mai iubeste? nu ne-am mai vazut de cateva luni deoarece este plecat insa el spune ca ma iubeste...

Răspuns Câştigător
| adriana_4416 a răspuns:

Nu vrea sa mai vorbeasca cu tine si nu vrea sa te vada ( iti da de inteles )... Nu iti fa sperante ca vei fi ranita.
Este naspa sa suferi pentru cineva, dar daca este necesar...

Vezi-ti de viata ta,
Iubeste, daruieste, iarta, indrageste!

2 răspunsuri:
| Jоvαnα a răspuns:

Nu te mai iubește, vrea să se îndepărteze de tine.El spune că te iubește dar vorbele trec, faptele rămân.
Încearcă să te acomodezi cu situația înainte să ți se dea "lovitura de grație„.

| danut_8958 a răspuns:

Relatiile la distanta nu merg asa cred eu si pr mei