| anonim_4396 a întrebat:

Buna-Am o intrebare mai mult pentru fete big grin
Ce simtiti voii cand faceti sex anal?
Vreau un raspuns scurt si la obiect

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Crezi ca toate fetele practica asa ceva? Oricum,sa simti morcovul la fund, nu cred ca-i o senzatie tocmai placuta, sau?

| blaxy a răspuns:

Pai daca te simti relaxata si nu ai teama totul trece destul de bine tongue

| GuessWho_8607 a răspuns:

Faza tare e ca la intrebarea asta au raspuns si baieti laughing In fine, suntem in 2011 si ar fi total aiurea sa ne luam de orientarile sexuale ale fiecaruia...
Daca stau mai bine sa ma gandesc...nu trebuie sa fi gay. Probabil prietenele lor au dat fugutza la cel mai apropiat sex shop si si-au cumparat o centura cu "obiectul muncii"... laughing
Asa-i ca am imaginatia bogata? laughing

| Adynna_9523 a răspuns:

Ps-nu vreau sa jignesc pe nimeni cu intrebarea big grin

| smerti a răspuns:

Sunt 2 raspunsuri:
1. Durere ( daca partenera nu este pregatita in de ajuns, sau daca nu s-a ales poza potrivita, sau crema nu este in regula etc)
2. placere (pentru ca oricum penisul atinge peretii inteni ai vaginului si uterului) asta doar in cazul ca partenera este pregatita pentru un sex anal.

| anonymus a răspuns:

Multa durere

| Aidan a răspuns:

In primul rand Hristos a inviat!
E pastele ma, si acum te gandesti la asa ceva?

| OanaNedelcu84 a răspuns:

OMG, du-te si incearca si dupa ce imi incep si eu viata sexuala mai vorbim. laughing

| Mycula a răspuns:

Incearca ma si tu sat bagi ceva in fund si vezi cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este fenomenal cand faci sex anal, vaginal si cand o fata iti face sex oral.
Cei care au zis ca nu e placut, e clar ca si-au bagat maturi in fund si ti-au dat raspuns la intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durere.
Scurt si la obiect.
Din cate am auzit de la fetele pe care le cunosc, multa durere si nu mai au nevoie oh go on.
Si e normal, si mi se pare si o mare prostie sexu asta anal. In timp te largesti acolo si un accident asa frumos pe pantaloni se poate intampla oricandwinking. Trist!

| Ekd a răspuns:

Ma,nu stiu ce sa-ti zic decat ca e foarte naspa. De ce ai vrea sa te simti ca inainte sa faci pe tine?
Fara nicio gluma, incearca sa-ti bagi o matura in fund.nu cred ca ti-ar face placere.

| Ekd a răspuns:

@Vebratim: Eu nu mi-am bagat nimic in fund si nici nu-mi doresc laughing Incercam sa-i explic baiatului ca e o senzatie naspa, nu-l trimiteam sa faca asta.