| cris0407 a întrebat:

am o intrebare ...pentru baieti mai mult... ca va atrage cel mai mult la o fata?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Caracterul!

Răspuns utilizator avertizat
| Z6 a răspuns:

Multi o sa spuna, : Vai, pai da aspectul e mai putin importaaant.
De ce sunteti asa. falsi?
Evident, conteaza si comportamentul. Dar si fizicul. nu poti sa te ''combini '' cu o tipa grasa. vai de capul ei, dar care are un comportament placut.
Fata trebuie sa aiba un pachetel in care sa fie : bun simt, aspect placut, carisma..si multe altele.

| TheRoyalHH a răspuns:

Felul in care se comporta,

| paulinhio a răspuns:

Pai pe mine unu ma intereseaza atat frumusetea exterioara cat si mentalitatea ei.

| maryusbv93 a răspuns:

Sa imi faca pe plac si sa nu ma insele... femeia visurilor (sa arate si bine daca se poate)big grin