| keytleen a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Ce va atrage cel mai mult la o fata? fizicul ei?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sanii mari sunt slabiciunea mea

| RAY a răspuns:

Eu nu ma astept la mai mult decat pot da,asa ca nu ma astept sa am sanse la vreo fata frumoasa deci nu,nu ma interseaza fizicul,ma intereseaza sa nu minta, sa fie sincera, serioasa, e ca ma atrage o fata frumoasa e ceva normal doar suntem programati sa ne placa dar asta nu inseamna ca o fata care nu-i frumoasa nu poate fi mai buna la suflet metaforic vb, din pacate si alea urate au pretenti asa ca no comment y stay lonley

| neutrino a răspuns:

Inca nu am auzit pe nimeni ca s-a indragostit la prima vedere, de o fata urata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai conteaza fizicul, apoi personalitatea, gandirea etc.

| NuMaContrazice a răspuns:

Prima data fizicul, apoi caracterul. Daca nu imi place caracterul ei poate fii cat de frumoasa ar fi, nu ma voi indragosti in veci de ea, dar s-ar putea sa o f u t de cateva oriwinking

| Klaudiu214 a răspuns:

Si si

| SelenaMe a răspuns:

Fizicul in proportie de 30-40%, restul calitatile pe care mi le doresc.

| lonewulf a răspuns:

Depinde ce calitati iti stabiliesti.
Eu personal degeaba vad una care arata bine (subitirica, maini finute, fund bombat, sani rotunzi si fermi), daca atunci cand deschide gura nu e in stare sa lege 2 cuvinte. Si oho...cate sunt din astea!
Prefer fizic sa ma rezum la inaltime, gerutate normala si draguta.Cand vine vb de personalitate sa se tina bine: ca multe nu trec testul.

| andrei20010510 a răspuns:

Mie, la o fata nu imi place neaparat fizicul ei... imi place caracterul, comportamentul si stilul(sa nu ma agreseze si sa nu se imbrace ca o pitipoanka