| MiaNaughtyHopes a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti : preferati o fata care e mai guraliva si indrazneata sau una mai timida si mai retrasa care vorbeste mai putin?

7 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Eu cred ca depinde de gusturile fiecaruia.

| RAY a răspuns:

Pentru sex merge orice, conteaza daca vb sau nu

| djdani2010 a răspuns:

A doua.
Odata ce ai cunoscut fata indeajuns, ea nu va mai fi timida, cu tine.

| marry95 a răspuns (pentru djdani2010):

Nu ar trebui sa ma bag pentru ca e o intrebare pentru baieti dar nu ma pot abtine laughing ai dreptate happy o fata timida este tacuta pana se obisnuieste cu tine iar in momentul in care incepe sa te cunoasca si sa aiba incredere in tine o sa se schimbe mult, in bine si o sa descoperi in ea calitatile pe care nu le-ai putut observa din cauza timiditatii.

| djdani2010 a răspuns (pentru marry95):

Corect happy
Fata timida e altfel.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Sincer, sunt baieti care le plac si timide, sunt baieti care le plac si fetele intraznete, mie personal imi place intre nici prea, prea nici deloc big grin Si cu intrazneala aia sincer nu cred ca poti avea o relatie serioasa bazata doar pe sentimente pe cand cu una timida cam da big grin

| AndrewAndy a răspuns:

Sincer, mie imi plsc amandoua. Adica fetele indraznete se fac mai usor observate...doar ca si aici e o limita. Totul pana la un punct, pana se ajunge la prostie. Pe de alta parte fetele timide sunt mai inimoase, mai sincere, mai cuminti si mai misterioase.