| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru bărbați.

Preferați să fiți cu o fata timida, retrasă dar nebunatică în pat sau o fata rea, egoista, tupeista dar în pat e varză?
laughing

12 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Alea timide,,, sunt dracul gol in materie de sex!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Varză în pat sunt numai homosexuali. Sunt destui și pe TPU, întreabă-i cum e cu varză pe varză.
Fată să fie, cu gaura unde trebuie, că o fac eu să zburde.
Iar dta se pare că ai o mică obsesie cu sexul având în vedere întrebările care le pui, care se cheamă presie la hormoni, care rezultă din mulți hormoni, puțini neuroni.
Dar cum femeia e toată în uter, (proverb antic latin), mă bucur că stau de vorbă cu o adevărată femeie.
Aștept cu interes următoarea ta întrebare despre cum se fac copii.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru sadrian46):

laughing Mersi, însă pun întrebările astea doar asa de plictiseală

| Drimmero a răspuns:

Astea timide sunt de fapt diavolite ascunse.
As alege prima varianta, dar as vrea sa fie mai deschisa, nu chiar foarte timida.

| Frank51 a răspuns:

Nu exista o persoana exact asa, ci combinatii. Nu conteaza cum e la pat ca asta se invata, deci prefer sa fie o combinatie intre cele 2.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce mai conteaza tot o gaura e si trebuie infipta, astupata disperato https://www.youtube.com/watch?v=Lm_GPkOfVKI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer sa asculte de mine. sa taca din gura/
Nu sunt calitati nici care, rea, egoista, narcisista etc imi aduce doar frustrari. Astfel e varza total, nu doar in pat.

| Paul754880338 a răspuns:

As prefera, cu siguranta, o varianta mai versatila decat cele doua rigide prezentate de tone in intrebare. De fapt, daca tipa ar fi mai maleabila am putea ajunge impreuna la punctul in care sa fie increzatoarea in sine nu egoista si tupeista pe de o parte si senzuala si feminina in pat pe de alta parte. Cred ca daca am renunta cu totii la etcheta "asa sunt eu, accepta-ma sau renunta " am fi mai apropiati cel putin, daca nu si mai fericiti.
Oricum buna intrebare pusa " din plictiseala" cum ai zis happy

| gogu220 a răspuns:

Mi-aş dori să vină seara şi să pece dimineaţa. Dar şi mai tare mi-aş dori să nu afle nevastă-mea :-)

| CarcotasulVesel a răspuns:

Evident ca prima versiune, toate 3 sunt calitati mai ales cand e vorba de o fata
evident ca NU a doua versiune, toate 4 sunt defecte

insa asta e parerea mea, sunt unii carora le plac grasele sau batranele, deci fiecare cu fetish-ul lui big grin

| DanyDav a răspuns:

In pat nebunatica, fara doar si poate.
In rest e alegerea ei cand si daca vrea sa fie tupeista, in principiu sa fie desteapta ca atunci totul merge bine, eu nu consider ca femeia ar trebui sa fie supusa ba chiar imi plac fetele destepte.