| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru baieti. Voi simtiti cand trebuie sa ejaculati, puteti controla asta in asa fel incat sa nu va dati drumul in partenera chiar si in ultima secunda?

18 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Da pot face asta dar nu de prima data.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Venim la tine ne primesti?

| Louysse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Iauzi nebunule ai vrea?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Louysse):

Dar tu?

| Louysse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Esti tupeist in spatele calculatoruluilaughing
Are rost sa stau la discutii cu tine? ...eu zic ca nu. hai pawinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Louysse):

Nici eu cu tine, ai un caracter infect.

| greyhound a răspuns:

Da, si in mare parte da

| sayWhaaat a răspuns:

Putem face asta, dar de obicei doar la prima ejaculare, apoi cu greu mai simti ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| DurexBun a răspuns:

Da normal.Da daca baiatul e excitat prea tare e cam greu sa se mai controlezetongue

| anyhylator a răspuns:

Normal, inainte cu vreo 10 secunde stimwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Uratul01 a răspuns:

Da noi putem orice!

| Laudamus a răspuns:

Salut!
Pai e si normal sa te poti controla. Daca tu nu reusesti fa niste antrenamente. Poti gasi pe google metode si sfaturi de a nu mai ejacua prematur sau repede.