| clumsylollipop a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Cum va simtiti daca nu va puteti satisface partenera... daca ea nu se termina chiar dupa 2 numere?

11 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

De multe roi nu e numai vina baiatului. sunt fete care nu pot ajunge la orgasm..mare lucru. Este placere si fara. Eu nu ma "termin" tot timpul, bine nici nu ma concentrez pe asa ceva, prefer preludiul, partea mai romantica. Si cand nu ma termin am grija sa nu imi fac iubitul sa se simta prost.ii explic ca nu e vina lui, ca nu ma intereseaza sa ajung la orgasm. Nu trebuie sa te simti prost, iar daca fata te iubeste oricum nu ai motive sa te simti asa!

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru tuGatita):

Cel mai bun si frumos raspuns
ai dreptate, uneori esti obosit, poate ea e obosita si nu se poate concentra, asta nu inseamna ca lumea s-a sfarsit sau ca relatia are probleme, ci..nu a fost momentul, eu unul uneori stau 2 min uneori o ora, asa ca nu e problema, zic eu...

| tuGatita a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Ca sa stii, o relatie poate dura o viata si fara orgasm! Poate fata oricum se simte bine si nu are nevoie sa se termine. Si nu, nu inseamna ca relatia are probleme. dupa orgasm normal nu mai are chef sa mai faca si daca baiatul nu a reusit sa termine ce face? la baieti e mult mai important asa ca..eu personal ma ingrijesc mai mult de placerea iubitului, daca el se simte bine ma simt si eu!

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru tuGatita):

Pai asta am zis si eu : ca ai dreptate big grin si intr-adevar poate sa nu aiba orgasm toata viata sau ani buni de zile dar asta nu inseamna ca nu te simti bine sau ca este vreo problema, se mai intampla

| tuGatita a răspuns:

"ori" scuze

| Neinteresantul a răspuns:

Dar nu toate "se termina". Unele chiar nu pot... si alea care pot, nu au mereu. doar mimeaza ca sa se simta barbatul bine.

| neutrino a răspuns:

Exista o expresie: nu se potrivesc la pat. Ghinion.

| dragos9234 a răspuns:

Ne simtim.

| benga94 a răspuns:

Poate fata a fost prea stresata in ultimul tim si asta poate fi o cauza,incercati si altceva,incearca sa ii faci oral inainte si dupa sa faceti dragoste,trebuie sa se termine daca faci asa, daca nici asa nu se termina inseamna ca are unele probleme care se streseaza ea mult, daca nu are probleme atunci poate a aparut in viata ei un altul, sunt multe motive incearca sa le afli, sper ca te-am ajutat.

| OMULidee a răspuns:

Daca nu o poti satisface, inseamna ca nu-ti dai interesul. Intreab-o, ascult-o ce-i place, fa-i pe plac. Apoi cauta sa inveti sa te controlezi. Daca un numar la tine dureaza 2min atunci nu faci nimic nici cu 69 de numere...

| danie a răspuns:

M-as simti penal.....nu am patit pana acum si sper sa nu o patesc