| merry5 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru baieti!
vreau sa imi excit prietenul, dar nu stiu cum fara sa-i ating organul genital, sau ceva de gen pervers...as vrrea sa se primeasca parca de la sine..am nevoie de mare ajutor... FUNDA

Răspuns Câştigător
| CristianGrigor1986 a răspuns:

Ce anume doresti sa obtii din treaba asta? Este virgin sau nu?

Lasa-l sa te atinga pe sani si fund.Asta de obicei ajuta.Mai merge si daca il saruti si il musti usor de lobul urechilor.Chiar si simplul french kiss merge.

Daca nu e virgin, chestiile astea o sa-l scoata din minti. Daca nu vrei sa faci dragoste cu el, nu te complica.Si chiar daca e virgin, la un moment dat o sa vrea mai mult.

Asa ca fii atenta in ce te bagi.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce vrei sa chinui omul? daca nu ii oferi ceva concret il chinui cu jocuri de genul asta

| HueyFreeman a răspuns:

Foarte frumos, sa il intarati ca apoi sa ce? Sa-l lasi cu ouale umflate.

| alexpitrock a răspuns:

Saruta-l usor pe gat atat cu buzele cat si cu limba, musca-l de ureche, danseaza-i pasional, intreaba-l si pe el cel mai bine ce butoane trebuie sa apesi ca sa il aprinzi cel mai repede, depinde de la baiat la baiat...

| LastyDJ a răspuns:

Pai ai putea sa fi perversa.I te pui in brate.Te imbraci sexy...

| smekeru001 a răspuns:

Sa fii sexi te imbraci asa fusta mini sa ti se vada sanilaughing fundu sau ceva mai bine si sarutal asa bine.

| paul4bmw a răspuns:

Danzeaza din fund pe el laughing