| AlexaaaaAlexandraaaaa a întrebat:

Baieti am si eu nevoie de putin ajutor:

Prietenul meu ma excia de cate oi ne vdm si vine de cele mai multe ori cu noi moduri si vreau sa-mi mai datisi mie idei cum sa-l excit dar nu ma luati cu blowjob sau cv de genulaughing))

5 răspunsuri:
| Anonyymus a răspuns:

Fai o laba, dupa ii dai si blowjob

| pursisimpluAlex a răspuns:

Uite aici unu bun sarutal si in timpu asta du mana prinz zona intima smug gen asa din gresealadar sa simta gel sal atingi usor.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Saruta-l pe gat, in timp ce il saruti plimbati mainile pe spatele lui, zgariindul putin cu unghiile, musca-i buzele joacate in parul lui something like this laughing

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Fai laba.glumeam.mangaiel si sarutal.

| denismaria92 a răspuns (pentru CristinaVrajitoarea):

Cratima aia pe unde umbla?