| Ralluca98 a întrebat:

Nu îmi cresc sanii deloc. Mi-au crescut puţin prin clasele 5-6 si acum ii am mici tare abia de se observă. Aş putea sa fac ceva să îmi crescă? Dar nu vreau creme sau tinctură de mărar. Am auzit ca daca mananc varză multă îmi vor creşte acum nu stiu dacă e adevarat. Vă rog să-mi spuneţi chesti din astea băbeşti. Mulţumesc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce vârstă ai?
Dozările hormonale făcute și mama natură.
Lasă varză că este un mit fals.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| Rutty a răspuns:

Sfatul meu e sa astepti.
Timpul le rezolva pe toate.
Chiar daca ai mai primit raspunsuri asemanatoare, crede-ma ca atunci cand vei fi matura [ex. 21 de ani] o sa fi foarte "buna", pentru ca ii vei avea perfecti, nici prea mari da nici prea mici.
Decat sa ii ai mari, mai bine mici.

Saauuu.

Daca esti mai slabuta de fel, ai putea sa incerci sa mananci mai mult, dar acum depinde si unde se depune [ex.solduri, piciore etc.]
Mai asteapta.ai sa vezi cum vin baietii la tine si cine te v-a iubi, o va face pentru ceea ce esti sau ceea ce vei fi pe la 21 de ani:*.
Totu o sa fie bine.
Ia-ti haine care sa te aranjeze, nu purta sutien ca dupa aceea ti se lasa si cand vei fi mare nu cred ca vrei sa fi la plaja cu ei in halu ala.
Poarta bustiera, iar daca porti sutien si pui vata sau mai stiu eu ce laughing sa stii ca se observa.se vede cam GOL.
Imbraca-te elegant [dar nu foarte foarte decat la ocazii, iesiri.] si toti te vor vedea ok, nimeni nu v-a sta sa se uite la bust, toti vor admira cat de bine iti stau hainele.
Adauga si niste accesorii si totu e ok.
FreShH.

Toate cele bune :*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| Ralluca98 explică:

@sweetchocolate baga'ti tu vata in sutienwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| Ralluca98 explică (pentru sweetchocolate):

Nu mai am foarte mult pana la 18 ani pentru ca eu am 16 ani jumate.tongue

| pikaღ a răspuns:

Pai eu iti propun niste exerciti pentru sanii este un site,, 8-exerciti-pentru-cresterea-sanilor,, dar vezi ca o sa te doare putin sanii la inceput cand o sa incepi exercitile dar sa nu te sperii. sper ca te-am ajutat.

| Ignat_Gina_1998 a răspuns:

Dar vaii.........nu inteleg oamenii care sunt asa cu sanii.Lasa-i ca o sa creasca, vrei sa ai pana la genunchi de pe acum.O data cu timpul.Eu sunt intr-aa 7-a si nu ma plang de nimic.O sa te saturi de ele.Nu manca varza si lasa leacurile babesti si asculta vorbele din 2013. funda?

| normana a răspuns:

Nu stiu! Poate nu o sa-ti creasca niciodata.

| Cosmyyyn a răspuns:

Am auzit ca sexul oral face ca sanii sa creasca...am auzit de la o prietena care cunoaste tot orasu meuhappyserios

| Cosmyyyn a răspuns:

Am auzit ca sexul oral face sanii sa creasca...mi-a zis o prietena care cunoaste tot orasu meuhappy si ea are ce va sani:X:X:X