| valentina69 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru fetele care au ramas insarcinate, va rog sa imi spuneti dupa cate zile de un contact sexual neprotejat ati avut simptome de sarcina.

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Depinde. aparitia simptomelor variaza de la o persoana la alta.

In medie, simptomele de sarcina apar atunci cand ar fi trebuit ca femeia sa aiba menstruatia.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Primele semne care reprezinta asa numitele simptome de sarcina pot sa-si faca aparitia incepand de prin saptama a 6-a de sarcina sau altfel spus dupa trecerea a cirvca 2 luni de la data producerii ultimei menstruatii. Insa aceste simptome nu se manifesta in cazul tuturor femeilor insarcinate si pot sa fie foarte diferite de la caz la caz. Sanatate!

| neutrino a răspuns:

Dupa aproximativ 45 de zile.

| Betty12345678 a răspuns:

Aceste simptome difera de la o persoana la alta, unele femei nu au deloc astfel de simptome deci e greu de precizat.