| d33a2000 a întrebat:

Buna am o intrebare plac un baiat si nu stiu cu sa-i atrag atentia asupra mea si posibil sa-l fac sa ma placa...Accept orice sfat+funditalove strucklove struckkisskiss

5 răspunsuri:
| pretty34 a răspuns:

Afla mai intai daca si el te place.
http://www.styleguide.ro/view-article.php?article_id=565
Incearca sa-i arati ca esti interesata de el (nu exagerat).

| anonima1995 a răspuns:

Daca are facebook intra in vorba cu el acolo, cere-i id-ul, prefa-te ca esti extrem de plictisita si ai nevoie de un "amic". Imbraca-te atragator in preajma lui. Frecventeaza locurile pe care le frecventeaza si el. Incearca sa pari misterioasa in preajma lui, in acest mod va fi interesat sa descopere ce ai de ascuns, va fi curios sa afle mai multe despre tine.

| FloriNk a răspuns:

Daca stai dupa el sa faca primul pas singur,, relatia'' nu va continua laughing)

| TomiiiTza a răspuns:

Date la el, elegant laughing, Intreaba-ti parinii asa ceva si gaseste subiecte in comun cu el (interesante).winking Va merge ai incredere. Pace!

| Habibii a răspuns:

Pai nu te lasa usor, fi eleganta, fi atragatoare, lasa-l pe el sa faca primul pas, arata-i ca nu te lasi usor, baietilor chiar daca li se pare greu asta le place. Nu e greu.

Succes! happy