| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? Voi cum ali face? Imi place un baiat mult si stie ca il plac dar nu stiu cum sai atrag atentia...Idei! plz dau funda pentru cele mai inspitare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar ma gandeam ieri. Lui Ionut ii place de Irina, Irinei ii place de Andrei, Andrei se gandeste la Petruta si Petruta la Ionut.
Cam asa e viata, mie imi place de x si lui x de y. Si asa ar putea ramane lucrurile daca nu exista comunicarea intre cele doua persoane ca sa se descopere si sa isi faca o parere unu despre altu. Daca exista compatibilitate de caracter pentru comunicare sa devina prieteni iar daca exista sentimente sa fie iubiti.

Nu merge cum a zis @ImiPlaceSaEnervezLumea, daca el nu ma place imi caut unu care sa ma placa, chiar daca eu nu il plac o sa invat sa il iubesc. Nu merge asa!

In orice caz incearca sa te imprietenesti cu acest baiat, sa ii fi alaturi mereu cand are nevoie si o sa vezi cum o sa se lege lucrurile daca chiar merita sa fiti impreuna.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Prima data trebuie sa ajungi cumva la prietenii lui sau la cineva ca sa aflii ce parere are despre tine, daca stie ca il placi inseamna ca trebuia sa fii zic el ceva! si haideti fetelor ca acum la 15 ani aveti mai mult tupeu ca noi,ii spui pe mess ce simti si gata,daca te refuza asta e,mai sunt si altii, daca nu, norocul tau tongue

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sal.Sa stii ca daca nu te place asa cum esti poti face tu tot ce iti trece prin minte si tot ce doresti caci nu o o sa te placa! Iti recomand sa-ti gasesti pe unul care sa te placa cu adevarat si nu sa pierzi timpul atragandu-i atentia unuia ce nu te simpatizeaza.