| anonim2725 a întrebat:

Am o intrebare. Poate vi se pare ciudat sau o sa radeti dar...cand imi vine sa fac pipi ma excit daca nu ma duc atunci. Efectiv ma excit...dar asta se intampla doar daca nu ma duc imediat la baie. De ce? La clitoris e problema

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Uretra pe unde este eliminta urina se afla situata in imediata proximitate a clitorisului. In cazul tau aceasta apropiere s-ar putea sa aiba cine stie ce posibila legatura, conexiune a nervilor, muschilor existenti in respective portiune a ''pasaricii'' tale. happy Chiar ca este ceva cu totul deosebit, ne mai intalnit. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

E normal sa se intample asta.

| Badboi a răspuns:

Ce jmecher happy