| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa nu radeti de mine.
Imi place sa ma ating pe sfarcuri si sa frec acolo pentru ca ma excit si imi creeaza placere.

1. Este vreo problema? Se poate intampla ceva rau?

2. Am observat ca atunci cand ma ading acolo si imi misc degetul sfarcurile se maresc. De ce?

12 ani.

3 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Nu se intampla nimic ...doar daca insisti cu "frecatu "se poate irita putin acea zonahappy

| silviu766 a răspuns:

Buna.
Nu e nimic de ras si nu e nici o problema, nu se intampla nimic.
Si se maresc pentru ca te exciti...adica iti place foarte mult

| tevizion a răspuns:

Pentru ca esti copila si ai pielea foarte sensibila incearca sa nu freci tare sa se inroseasca zona deoarece te poti irita, felul in care te exciti tu este normal nu iti creeaza probleme, nu incerca de pe acum sa te masturbezi propriuzis la vagin, esti prea mica, mai asteapta macar un an, daca esti dezvoltata bine ai putea de acum. Si mare atentie masturbarea poate avea dependenta, deci incearca sa te poti controla, ca ai sa ajungi la o varsta in care te masturbezi mereu si nu poti controla.succes