| catalin123123 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare ma excit odata pe zi ce se poate intampla ceva

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde atat de situatia in care te afli pe moment, dar mai ales si de varsta ta care infuenteaza de regula intensitatea activitatii hormonale existente in organismul tau. Sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde atat de situatia in care te afli in acest moment dar mai ales de intensitatea si modul in care actioneaza hormonii din organismul tau fiindca aceasta activitate se intensifica in tot mai mult din momentul intrarii tale in perioada de adolescenta. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic.

| grab a răspuns:

E de bine.

| TanteMarianne a răspuns:

Pai de principiu NU.
in cel mai rau caz:
-ejacuezi si iti uzi pantalani in public
-daca nu te speli si tu ca orice om(adica daca esti vreun sconcs ambulant) s-ar putea sa faci vreo infectie sau sa-ti iasa bube. in concluzie:Igiena e importanta!

| adi2003 a răspuns:

Da poti sa faci o entorsa la oul stang

| obrejageorge a răspuns:

Mie mi-a cazut un coi!