Întrebare recomandată | Alexandra96666 a întrebat:

Buna am o intrebare poti alege tu cum sa nasti? Care sunt costurile la un spital privat? Dar cele la stat? O metoda in care sa nu simti durerea? Ma intereseaza pareri doar de la femeiei/fete care au trecut prin asta.

2 răspunsuri:
| domnuleu23 a răspuns:

Tu vrei sa faci copii si nu stii niste chestii de baza si bun simt?

| ZambetColorat98 a răspuns:

Nu esista mod de nastere farà durere. Daca nasti normal vei avea dureri groaznice pana cand va iesi copilul. Cu cezariana nu vei simti nimic timp cat esti amortita, dar dupa aia te va durea destul de tare, nu vei putea merge bine timp de 1-2 saptamani din cauza dureri. ( am nascut prin cezariana si stiu) costutile nu le cunosc pentru ca am nascut in Italia.