| Balsa a întrebat:

am o intrebare putin jenanta, dar sper sa ma ajutati.Acuma cateva zile am incercat sa-mi incep viata sexuala cu iubita mea, problema este ca simt o senzatie extrem de neplacuta atunci cand ating penisul. Este normala aceasta chestie? Inca nu am facut-o cu iubita mea deoarece simteam o durere f neplacuta cand o atingeam.Cel mai bun raspuns are funda.Multumesc

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e normală. Du-te la medic poți avea o balanită candidozică sau o altă infecție.

| MihaiGe a răspuns:

Incepe cand esti pregatita...mai bine asa decat sa faci cv neplacut!

| Glsukab a răspuns:

Eu cred ca acea durere a aparut din cauza faptului ca erai prea stresat si o doreai prea mult.

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Offff....pai in primul rand cati ani ai?laughing
adica eu zic ca ar fi cel mai bine sa incepi atunci cand te simit pregatit si daca te simti in stare sa o faci