| kixaka3729 a întrebat:

Buna, am o intrebare putin mai rusinoasa, dar asta este. Eu si iubitul meu am facut aseara pentru prima oara sex anal. Este normal ca acum dupa peste 12h, sa simt asa ca o febra musculara in fund? Nu este tocmai durere propriu-zisa.

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Este normal sa simti un disconfort, in anus nu exista glande care sa secrete lubrifiere, recomand un lubrifiant durex data viitoare.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca nu a existat o lubrifiere potrivită și suficientă, da.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Daca prietenul tau este cumva printr o coincidenta ruda cu faimosul acotr jason luvv imi pare rau de tine!

| F12345 a răspuns:

Da, este normal. Poti avea și usturimi, stai liniștită, în momentul în care se produce o fisura anala ( bănuiesc ca de aia iti este teama) ai dureri mult mai mari, disconfort când mergi la toaleta și poate și sângerări, o sa iti treacă, stai liniștită, folosiți lubrifiant