| frumusica94 a întrebat:

Cand am facut-o prima data cu prietenul meu mi-a curs putin sange si m-a durut si burta, am avut ameteli dar si febra musculara. A doua oara mi-a curs mai mult sange. Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Zmeura_5657 a răspuns:

Probabil nu se rupsese de tot himenul. Durerea de burta este pentru ca probabil te-a penetrat prea adanc si ti-a atins cervixul.winking Use protection kids!

4 răspunsuri:
| MeMonaIoana a răspuns:

Sange este normal sa curga deoarece se rupe himenul si durere e normal din acceasi cauza. febra musculara poate fi cauzata de la prea mult efort (poate tocmai ca a fost prima data sau poate altceva ce ai facut in timpul zilei). A doua oara se poate sa iti mai fi curs sange doarece himenul nu fusese rupt total.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Frumusica94,tu stii ceva despre sex? Sau anatomie? raised eyebrows Da,este normal, pentru ca se lubrifiaza vaginul ca sa intre penisul (stii ce e ala, nu?winking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal da daca ai inceput asta du-te si la un control

| frumusica94 explică:

As vrea sa stiu daca este normal ca atunci cand fac dragoste sa-mi simt vaginul umed.