| BiaCutieCute a întrebat:

am o intrebare si va rog mult sa ma ajutati, e un baiat Robert de care imi place si suntem buni prieteni, ne plimbam prin parc, vb mult. etc. dar m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. si.i-am zis sa imi dea timp sa ma gandesc, a zis ca e in ordine. si chiar nu stiu ce sa fac. adica cand ma placea. era cu o fata. iar acm ca chiar vrea sa fie cu mine nu stiu daca mai e cu aia...si eu am multe intrebari. cum ar fi. daca mai are pe cineva. poate vreo iubita se care nu stiu, pentru ca frate chiar nu vreau sa faca misto de mine. si inca o intrebare ar fi daca tot e la misto. sunt confuza si nu stiu ce sa fac. ma gandeam sa ii zic unei prietene totul ( cea mai bun si de incredere persoana) si sa se intereseze si sa afle raspunsurile la intrebarile mele. imi place putin de el dar nu vreau sa faca misto cu treaba asta. ma gandeam ca prietena mea ar putea sa isi spuna punctul ei de vedere pentru ca ea vede lucrurile altfel decat mine, voi ce ziceti?
P.S: nu vreau sa il intreb direct de ce ma intereseaza pentru ca ma simt incomod.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i totul prietenei tale si in curand va sti tot "satul".

Răspuns utilizator avertizat
| danutzu96 a răspuns:

Eu zic sa nu ai increde in prietene din astea bune. Incearca sa aflii singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg un lucru; erai cu el in parc si el te-a intrebat daca vrei sa fii cu el si tu ai cerut timp de gandire? pai nu erai cu el? prietena ta de mult a pus ochii pe el stai linistita,cu prima ocazie,o sa ti-l puna jos doar asa de diverstisment.el va regreta, dar se va duce iar la ea, si iar, si tot asa razand de tine pe la spate. Daca te vrea, sa se casatoreasca cu tine mai fata.asta daca si tu il vrei.

| Kenya a răspuns:

Bleah,te-a intrebat intrebarea asta stupida? Eh, ma rog, ce ar fi sa mai iesi cu el si sa incerci sa aflii cat mai multe despre personalitatea lui, caracterul lui sau mai stiu eu ce, dupa sa ii dai un raspuns.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai cum sunteti prieteni buni si vb mult cand tu nu stii daca mai are pe altcineva. Pai daca ti place de el tu ia o ca pe ceva foarte serios daca o face la misto el are de pierdut.

| IMPLICAT a răspuns:

Spune`i ca esti prea mic si nu te prea duce capul, si chiar nu vrei sa il faci sa sufere.

| RoBByi96 a răspuns:

Give that man a chance! Poate chiar ii place de tine. Si ar fi bine sa ii pui intrebarile de la inceput.