| ResidentEvil a întrebat:

Am si eu o nelamurire.

Imi place de o fata si nu stiu daca si ei ii place de mine. Din cate am observat eu e foarte curioasa cand vine vorba de alte fete ( foste prietene si etc). Ma intreaba daca imi place de fata aia daca imi place de fata cealalta. Ea e foarte timida si din aceasta cauza nu stiu ce sa cred...
Eu si varul ei suntem foarte buni prieteni si am petrecut foarte mult timp cu amandoi.
Cand ne plimbam in parc eu incerc sa ma mai apropii de ea ...si cateodata ea ma tine la brat, ma ia de mana etc.
Voi ce parere aveti ii place de mine sau vrea sa fim doar prieteni?happy
Pute-ti sa-mi spune-ti si mie ce sa fac daca ar vrea doar sa fim prieteni? Ca eu nu as renunta la eahappy

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vorbeşte cu ea.Dar nu brusc, pentru că o să te vadă ca pe un balaur cu 7 capete.Ete posibil să fugă de tine,dacă este timidă. Treptat, uşor. Eşti băiat, foloseşte-ţi creativitatea.Impresioneaz-o,dar într-un mod mai natural. Vorbeşte-i depre ce simţi, dar într-un mod mai subtil şi mai delicat.Un gând frumos din partea mea.Nobody4Nobody.

3 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Nu e cazul sa tragi concluzii directe! Daca se intereseaza daca te place cineva inseamna ca e posibil sa te placa si se asigura ca nu se va face de ras! Insa cu atat nu poti trage o concluzie.Intra in vorba cu ea,vezi ce-i place,pe cat e nascuta,daca si-a facut tema, ajut-o la o materie daca esti mai bun, etc.Bafta si succes!winking

| d4nutz007 a răspuns:

Te place dar ia-o usor man si ai grija ade ea e pretioasa ...Man cu am spus fatio iubita vezi cum merge!

| Anonimus_1974 a răspuns:

Eu sunt sigura ca te place si vrea sa fiti impreuna!