| Fatainroz99 a întrebat:

Buna! Am o întrebare și va rog sa nu râdeți și sa o tratati cu seriozitate. l-am masturbat pe iubitul meu iar el nu a ejaculat, după aceea m-am sters pe mâna cu un prosop fiindcă aveam mâna umeda de la saliva de pe penis caci ii făcusem și oral mai înainte, iar apoi mi-am băgat 2 degete de la aceeași mâna in vagin, credeți ca exista măcar cea mai mică posibilitate sa fiu însărcinată? După cum va spuneam, nu exista sperma pentru ca el nu ejaculase încă însă ma tem ca sa nu fi existat pe penis amestecat cu saliva și niște lichid preejaculator. Eu oricum m-am sters cu acel prosop însă ma tot gândesc dacă totuși mai rămăsese ceva.
Nu stiu dacă eram in perioada fertila sau nu fiindcă am un ciclu neregulat.
Va rog sa îmi Răspundeți sincer și sa nu faceți mișto.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa ramai gravida cu degetele, mana, prosopul, apa din baie sau wc, ori sperma de pe alte obiecte.

| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă.

| dullcat a răspuns:

Nu avem de unde sti.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă te-ai șters și spălat pe mâini după actul sexual și ai introdus degetele în vagin, șansele de a ramane gravida sunt minime spre zero.

| VoidEternal a răspuns:

Lichidul preejaculator conține spermatozoizi doar daca s-a masturbat in ultimele 2-4 ore și nu a urinat între timp. Ca idee.