| Mirela347 a întrebat:

Bună, am o întrebare.
Am avut un moment mai pasional cu prietenul meu și anume:ne-am atins în zonele intime, iar el s-a masturbat, și cu aceleași degete mi-a atins ????, nu a ejaculat înainte, dar dacă de exemplu a avut pe degete lichid preejaculator și m-a atins jos exista posibilitate de a rămâne însărcinată.
Menționez că nu a fost nici o penetrare, ci pur și simplu m-a pipăit acolo.

11 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu. Nu există.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avand in vedere ca ati ajuns sa faceti asta... s-ar fi presupus sa stiti deja cum si ce presupune formarea unei sarcini. Nu? big grin

Bine, era retoric, ca aparent nu...

Dar ca raspuns, nu, nu exista sansa sa ramai insarcinata conform celor spuse de tine.

| Gummball a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poate ea s-a documentat dar tot sta cu frica. mi s-a întâmplat și mie happy

| AnemonaP a răspuns (pentru Gummball):

Dacă ești documentat și stăpân pe informații, știi cum se concepe o sarcina, nu ai cum sa stai cu frica. Asta e deja paranoia.

| Gummball a răspuns (pentru AnemonaP):

O poți numi cum vrei. Paranoie, frica, lipsa de informații. Nu este nimic greșit în a întreba, chiar dacă probabil știi deja răspunsul

| DoarBogdan a răspuns (pentru Gummball):

Pai da, nu este nimic gresit in a intreba... atat, asta este adevarat. Dar nimeni nu a spus ca a gresit ca a intrebat (:

| Sofer a răspuns:

Posibilitate nu e.

| VoidEternal a răspuns:

Să vă fie de bine. Însărcinată nu ești.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

| Valentina8 a răspuns:

Fara penetrare nu poate avea loc o sarcina (in cazul in care nu vorbim despre fertilizare in vitro)
Ai spus ca nu a existat penetrare, atunci nu va exista nici sarcina. Stai linistita, insa pe viitor sa fi si atenta.

| shidance a răspuns:

Deci practic ai vreo 14 ani, in fine, poti sta linistita atat timp cat a pipait doar si oricum ar fi fost sanse infime chiar daca te penetra cu degetul.