| ione16 a întrebat:

Buna am o intrebare :un baiat cu care vb pe mess tot ma complementeaza exista sanse sa ma placa priviti conversatia noastra,,,,
eu:ciao cf?
el: ma gandeam la tine
el:ma crezi
eu:nu
el:de ce nu ma crezi
eu:de aia
el: ok eu fac bine
el:si vreau sa glumesc cu fetele frumoase
el: si vad ca ma placi ca nu poti rezista fara mine mult timp
eu:haha am uitat sa rad
el:glumeam
eu:nu mai glumi!
el:de ce esti rea
el:hai numai fi supy pe mine da te rog eu frumos
eu:lasa-ma
eu:pa
el:nu esti
el: nu esti suparata pe mine?
el: nu?
el:?
el:ca incep sa plang
el:vb mai tarziu?
el:o zi minunata si frumoasa pentru cea mai stralucitoare fata
el:vb mai tarziu ca sunt in joc da frumoasa mea.
deci nu stiu ce sa cred sper sa ma ajutati mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| pίTίк a răspuns:

Eu cred ca da.ca sa afli daca te place sau nu, trebuie sa vorbesti cat mai mult cu el.aici vad ca incercai sa scapi de el...sau nu?

| ione16 explică (pentru pίTίк):

Pai chiar incercam sa scap de el

12 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Acum serios... ce este asa de greu sa-ti dai seama ca baiatula ceste te vrea?
este alb pe negru ca te doreste. sau ca-i place de tine.
"frumoasa mea" laughing

| Dumnezău a răspuns:

Bineinteles.Un veritabil macho te place incontestabil si irefutabil,cand foloseste expresia "supy".Gen,esti supy, plycty, plina de sycty, eu chitros de fel, o facem fifty-fifty.E smardoi par excellence.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Cum adica ma nu sti ce sa crezi? ai tărâțe in cap?

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Daca tiar spune direct k te iubeste, l-ai crede?

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Sau cred ca nici atunci nu ai sti ce sa crezilaughing))

| ramitzu a răspuns:

Asta e caterinca ieftina. Inceasca sa nu mai bagi in seama persoane de genul lui care te iau cu frumoaso dupa 5 min de cand vb cu tine si poate nici nu i-ai dat o poza ce tine. Eu in locul tau as lasa-o balta. Deja sunt plictisita de persoamne de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce caterincă...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| iustiiiiina a răspuns:

Da te iubeste sigurrr!

| Loveyouzozo a răspuns:

Hey! nu stiu. sut mai multe posibilitati! ori te place.ori doar glumeste! dar dupa ce vad aici nu prea glumeste!
Eu zic sa-l intrebi daca te place!
Sper ca te-am ajutat! :*