| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

El:deci care este raspunsul?
eu:NU!
el:dc?
eu:de aia
el:da zi ma un motiv sa stiu dc nu ma placi
eu:ca nu te plaaac daaa
el:stii ce hai pa
eu:pa bah asta si sa stii ca te pun pe internet sa vada toata lumea ce insistent poti
el:nu ma pune te roog
eu:prea tarziu deja team pus
:el:oki atunci pa
eu:pa

ce intelegeti prin aceasta conversatie?

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Eu inteleg ca un baiat place o fata, dar nu suficient de mult, pentru ca ar fi insisitat chiar daca ea l-a refuzat. cam nepasator baiatul si fata a facut bine ca l-a refuzat fiindca eu cred ca altfel ar fi suferit si s-au fi despartit rapid. :X bafta happy

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

O mare tampenie. Cati ani ai? 5?

| darrio2007 a răspuns:

Un ghiveci caruia nu ii vad rostul aici.

| Instinkt a răspuns:

Ca esti o ta*Rfa l-ai respins urat? SI ce vrei sa te lauzi ca-l pui pe saracu baiat pe net... ce crima a facut daca te place?

| iiDouaPuncteParanteza explică:

Astia care nu au un rasp folositor sa se abtina dracu ca nu stiu ei cine is eu!

| Wehrmacht a răspuns:

Ca esti proasta si ca pui numai intrebari tampite

| Cristinaa_8611 a răspuns:

E o prostiebig grin parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tu esti o idioata.de ce adica ai postat o aici? baiatul a vrut un motiv iar tu draga mea nu stii cum sa i explici unui baiat ca nu l placi. fa o cu atentia, nu ca si cum ai vb cu un cartofstraight face.mne...si copii astia.oh go on